Galeria FOTO

     
   
     

Galeria Wideo

     

Nowości

     
     
 
 
Zdjęcia są jak wino. Jeśli się o nie troszczysz - smak zamienisz w magię.  Jeśli dodasz pasję, niepowtarzalność, czyli kawałek siebie zatrzymany w bursztynie czasu, powstanie magiczna mikstura - Twoje zdjęcia.
Kiedy je zobaczysz, uwierzysz, że jesteśmy czarodziejami  choć przecież fotografia to nie czary...
 
Każde ujęcie, które wykonujemy robimy ze starannością i dbałością o szczegóły. Zdjęcia wykonujemy cyfrowymi lustrzankami marki Canon, które z profesjonalnymi obiektywami i osprzętem  pozwalają zrobić każde ujęcie jakie sobie Państwo zażyczą.
Jeśli szukasz fotografa, który uwieczni na zdjęciach wydarzenie okolicznościowe to trafiłeś pod właściwy adres.

fotografia ślubna

Zdjęcia ślubne, fotografia ślubna, portret w plenerze lub klimatycznych wnętrzach to nasz zawód i pasja. Zależy nam, aby reportaż ze ślubu wiernie oddawał emocje, a sesja w plenerze była ozdobą ślubnego albumu. Oferujemy kompleksową usługę wykonania  albumów- Fotoksiążka, Fotoksięga. Mamy siedzibę w Koninie, ale pracujemy na terenie całego kraju.
 

Oferujemy sesje w studiu i w plenerze dla modeli i modelek oraz osób pragnących spełnić się w fotografii mody oraz artystycznej. Również dla tych, którzy po prostu chcą mieć ładne wysokiej jakości zdjęcia na pamiątkę.


Twoje dzieci odbierają dyplom czy nagrodę?
A może chcesz mieć pamiątke z ich chrzcin czy bierzmowania?
Bierzesz ślub i chcesz go wspominać po latach?
Może szukasz fotografa, który udokumentuje rozpoczęcie czy zakończenie roku szkolnego?
Organizują Państwo galę, przyjęcie lub inną uroczystość i pragną mieć z niego album zdjęć?

Pozwól nam uchwycić chwile z jednego z najważniejszych momentów w twoim życiu i utrwalić chwile na fotografii do których będziesz wracać z uśmiechem. Największa słodycz naszego życia to nasze dzieci. Nie możesz dopuścić do tego, by nie mieć pamiątkowego zdjęcia z pierwszych lat życia Twoich najcenniejszych skarbów. Pamiętajcie rodzice, tego nie można nadrobić później…
Oferujemy wykonanie zdjęć Twojego dziecka w ważnych momentach jego życia. Chrzest,  I Komunia,  uroczystości szkolne itp.


Mamy dla Państwa nową ofertę. Proponujemy  wykonanie albumu w zupełnie nowej formie - FOTOKSIĘGA. Możemy wykonać skład Państwa zdjęć według jednego z kilkuset gotowych wzorów. Schematy obejmują albumy ślubne, komunijne, portfolio zdjęciowe, kalendarze, katalogi reklamowe produktów. Istnieje również możliwość stworzenia albumu według projektu klienta, bądź modyfikacja istniejących wzorów. Wszystko zależne jest od Państwa potrzeb.

Cechą charakterystyczną Fotoksiążki jest to, że zdjęcie na sąsiadujących stronach stanowi jedną całość, bez szwów i widocznych łączeń arkuszy. Okładka wykończona jest dobrym gatunkiem skóry. Poszczególne kartki robione są z pleksy. Całość składana jest ręcznie, przez co każdy album posiada znamiona produktu luksusowego.

Równie ważną cechą Naszych albumów jest to, że wykorzystujemy do ich wykonania "prawdziwe zdjęcia" naświetlane w laboratorium, a nie wydruki z ploterów czy też drukarek termosublimacyjnych. Niezależnie od zalet tych ostatnich, jakość zdjęć naświetlanych na papierze fotograficznym jest wciąż zdecydowanie lepsza. Tak wykończony album doskonale nadaje się na prezent ślubny lub jako katalog produktów firmy.


Wykonujemy usługi w zakresie:
 • fotografia reklamowa
 • fotografia katalogowa
 • fotografia dokumentalna
 • fotografia architektury i wnętrz
 • sesje fotograficzne mody
 • fotografie do kalendarzy
 • fotografia dzieł sztuki
 • makro fotografia
 • sesje stylizowane
 • fotograficzna obsługa planów filmowych
 • sesje zdjęciowe u klienta i w plenerze