Galeria FOTO

     
   
     

Galeria Wideo

     

Nowości

     
     
 
Image
                                                                                                                                                                                   
                                                                                                                                   http://promediastudio.pl/images//facebook-logo.jpg  
 
 
    Zobacz przykładowe filmy:  Vimeo               

 

    Filmy realizujemy lustrzankami cyfrowymi Canon 5D Mark III  , lub  kamerami Sony HD  

    z wymienną optyką.       

 

Zmontowany film przekazujemy według życzenia :  przy rozdzielczości SD na płytach DVD lub innych nośnikach. W rozdzielczości HD na płytach BLU-RAY, pendrive ,dyskach przenośnych. Film w rozdzielczości HD możemy również konwertować do standardu SD  i przekazać klientowi na płytach DVD.

                                                                                                                                            Realizacja dźwięku

Oprócz obrazu bardzo istotnym elementem filmu jest dźwięk.  Instalujemy specjalistyczne bezprzewodowe mikrofony stereofoniczne, a także nagrywamy dźwięk bezpośrednio z miksera audio zespołu, na salach lub w kościołach stosujemy zaawansowane metody zapisu dźwięku, stosując odpowiednie rejestratory dźwięku. Metoda ta pozwala nam osiągnąć rewelacyjny efekt końcowy. Dźwięk zarejestrowany z miksera jest synchronizowany z dźwiękiem z mikrofonów efektowych  zainstalowanych na kamerze.

Film, który od nas otrzymacie będzie zapisem Państwa wrażeń, wzruszeń oraz nastroju imprezy, która uświetni ten dzień. Oglądając go będziecie zaskoczeni efektem naszej pracy, którą liczymy w dziesiątkach godzin spędzonych z kamerą jak i w studio.
Oryginalny scenariusz, który w dużej mierze stworzą okoliczności imprezy, zostanie wzbogacony twórcza pracą naszych montażystów.
                                                                                         
                                                                                                                                                             Kran kamerowy
Pierwsza Komunia Święta
Realizacja filmu z uroczystości I Komunii Św. to duże wyzwanie dla operatorów i montażystów chcąc prawidłowo oddać nastroje i charakter tego dnia.
 Podczas uroczystości pracują minimum 2 kamery rejestrujące. Realizacja dźwięku odbywa się przy wsparciu złożonych technik nagrywania.
 
Imprezy firmowe
 - spotkania integracyjne- konferencje- szkolenia- wykłady- sympozja- kursy- targi- wernisaże

 RealizacjeTeledysków

 Prezentacja firm

 Oferujemy prezentację firm, instytucji, miast, gmin na płytach CD, DVD i innych nosnikach 
 Oferta skierowana jest zarówno do firm jak i do klienta indywidualnego.
 Realizujemy, poradniki, filmy, które zwiększą siłę Waszej oferty. Takie filmy wydane na DVD są dobrym i tanim dodatkiem  do ofert   wysyłanych     kontrahentom.  Poza informacją i danymi technicznymi pokażą prawdziwy obraz Waszego produktu,  technologii, usługi

Menu DVD

AUTHORING płyt DVD - projektowanie i wykonywanie złożonych płyt DVD z interaktywnym MENU i określoną grafiką. Możliwość wykonania kilku działów menu, wybór kilku opisów tekstowych oraz kilku ścieżek dźwiękowych , zabezpieczenia materiału przed kopiowaniem , a także podziałem na regiony świata. Duży wybór wzorów lub całość tworzona tylko pod Państwa potrzeby

Montaż

Filmowanie to sztuka, montaż to magia Produkcja trwa dużo dłużej niż samo nagranie. Wybieramy właściwe ujęcia, dobieramy muzykę i efekty specjalne. Oczywiście Państwo mają duży wpływ na tworzony film video - dostarczając ulubioną muzykę, zdjęcia z dzieciństwa i narzeczeństwa, opiniując nagrany materiał. Zrealizowany film video jest przekazywany na płycie  DVD lub innym nosniku. Czas trwania filmu ustalamy indywidualnie. 
Montaż filmu odbywa się na platformie komputerowej wykorzystując profesjonalne oprogramowanie Adobe Premiere. Płyta DVD tworzona jest z menu interaktywnym co pozwala na łatwą nawigację po nagranym materiale.